Czym odznacza się sitodruk na koszulkach?

Sitodruk na koszulkach ma kilka unikalnych cech w porównaniu do innych przedmiotów. Należy pamiętać o tym, jak projektuje się koszulki, ponieważ są one bardzo widoczne. Z tego powodu zaleca się stosowanie żywych i ekscytujących kolorów, a także prostych projektów, które można szybko wydrukować, a jednocześnie wyglądają atrakcyjnie z daleka. Ten artykuł zawiera porady dotyczące projektowania własnych koszulek.

Jak zrobić sitorduk na koszulkach?

Mamy wiele możliwości nanoszenia szablonów i sit na siatkę. Możemy użyć wypełniacza do namalowania naszego wzoru na siatce, który wypełni otwory w siatce, a obszar szablonu pozostawi niezamalowany. Dodatkowo możemy użyć emulsji światłoczułej, która jest dostępna w sklepach plastycznych, do pokrycia całej powierzchni sita. Po przyklejeniu do niego szablonu za pomocą przezroczystej taśmy naświetlamy go przez kilka minut halogenem lub 100-watową żarówką. Po tym czasie możemy spłukać ekran i część pokryta szablonem zostanie zmyta, natomiast część odsłonięta stwardniała i nie będzie przepuszczać farby.

Jakie są cechy charakterystyczne sitodruku na odzieży?

Jeśli chodzi o sitodruk na odzieży, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze, odzież ma tendencję do bycia długotrwałą i może wytrzymać wiele prań i noszeń. Jednak ich produkcja może być bardziej kosztowna ze względu na ich widoczność. W związku z tym jakość musi być wysoka, aby zapewnić zadowolenie klientów. Dodatkowo odzież ma zwykle mniejszą powierzchnię do zadrukowania, co wymaga projektu, który jest zarówno przyciągający wzrok i czytelny, jak i prosty i szybki w druku.

Od czego zależy cena sitodruku na koszulkach?

Koszt koszulek zależy od kilku różnych elementów. Liczba zamówionych koszulek może mieć wpływ na cenę; im więcej ich kupisz, tym niższy koszt za sztukę. Projekt i kolor koszulki również odgrywają rolę w kosztach; nadruk na białej koszulce jest zazwyczaj tańszy niż nadruk na koszulce w ciemniejszym kolorze. Dodatkowo rodzaj koszulki wpływa na koszt. Koszulki sztuczne są zazwyczaj tańsze niż bawełniane.

Gdzie wykonać sitodruk na koszulce?

Przy podejmowaniu decyzji o tym, jak drukować koszulki, jest kilka dróg do rozważenia. Na początek możesz zabrać swój projekt do sklepu, który specjalizuje się w sitodruku i zlecić im wykonanie pracy dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz tylko małej ilości, prasa cieplna może być dobrym rozwiązaniem. I odwrotnie, jeśli trzeba produkować dużą liczbę koszulek, prasa na zimno może być najlepszym rozwiązaniem.



Dodaj komentarz

0.0/5